Wszystkich zainteresowanych dystrybucją Naszej odzieży zapraszamy do współpracy!

 

Jeżeli prowadzisz sklep jeździecki i chciałbyś poszerzyć swoją ofertę o produkty Horsense skontaktuj się z nami, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Aby zapewnić możliwie jak najlepsze warunki współpracy z Nami przygotowaliśmy dla Państwa bardzo atrakcyjną ofertę,która pozwoli na nawiązanie przejrzystych i stabilnych relacji biznesowych.

Specjalny panel hurtowy umożliwi Państwu dokonywanie zakupów w łatwy i intuicyjny sposób. Przygotowany system pozwala na zabezpieczenie zamawianego towaru przed wykupieniem. Każdorazowo po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo szereg wiadomości informujących o statusie zamówienia i realizacji przesyłki. Korzystając z panelu hurtowego mają Państwo dostęp do produktów przez 7 dni w tygodniu 24h/dobę. Dla Państwa wygody utworzyliśmy zrozumiałą i czytelną historię zamówień.

Dostęp do panelu hurtowego otrzymają Państwo po wcześniejszym skontaktowaniu się z Nami. Nasz pracownik założy Państwu konto b2b i prześle ścieżkę do logowania. Następnie będą Państwo mogli samodzielnie dokonywać zamówień na swoim koncie hurtowym.

Dla wszystkich partnerów oferujemy wsparcie marketingowe a przy podjęciu długofalowej współpracy przewidzieliśmy szereg dodatkowych profitów.

 

W celu nawiązania współpracy oraz zapoznania się ze szczegółami oferty handlowej zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@horsense.pl lub telefonicznie pod numer +48 501 374 394.


Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.